ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Liberya Genel Vizeler Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Liberya / Liberya Genel Vizeler

Liberya Genel Vizeler

Liberya 

1. Vize talep dilekçesi (işveren tarafından, şirketin antetli kağıdına  İngilizce seyahat tarihlerini ve gidiş sebebini belirten, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)

 2. Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli) varsa eski pasaportlar. Pasaportta en az iki adet karşılıklı boş vize sayfası bulunması gerekmektedir.

3. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5 x 4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

4. Güncel şirket evrakları (orijinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri)

5. SGK işe giriş bildirgesi ve SGK hizmet dökümü (4A ) E devlet den  barkotlu alınması gerekiyor.

5/ A Emekli olarak çalışanlar 3 aylık sgk destek prim ve Sgk işe giriş bildirgesi, kaşeli imzalı.

6. Maaş bordrosu (son 3 aylık, imzalı ve kaşeli)

7. Aşı kart fotokopisi Sarıhumma ve Sıtma aşısı yaptırılmalıdır. http://www.hssgm.gov.tr adresinden                      SEYAHAT SAĞLIĞI başlığı altında ülke-LİBERYA seçilerek SARIHUMMA ve SITMA ile ilgili bilgilere               ulaşılır.

  8. Başvurunuz tarafımızdan yapılabilir.

 

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.