ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

YARARLI LİNKLER

ANA SAYFA / YARARLI LİNKLER / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

HAKKIMIZDA 

 

2003 yılında, müşterilerinin turistik ve kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla Şerif Tosun tarafından kurulan  ve ilk günkü heyecanı ile  günümüze  kadar süregelen SESJOY TOUR bugün kurumsal seyahat acenteler arasında  saygınlığını  kazanmış  bir Türsab A Grubu  ve IATA üyesi Seyahat acentasıdır .
 
SES JOY TOUR kurulduğu  günden  bu  yana  kaliteli  hizmet vermeyi amaçlamıştır  ve alt yapısını  bu doğrultuda geliştirmektedir . Ses Joy Tour 500 ‘ ü aşkın kurumsal firmasına yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin olması bilinci  ile  ihtiyaçlara  uygun  gerçek çözümler sunmaktadır.

14 yıllık  tecrübenin  vermiş  olduğu  profesyonel hizmet anlayışı ile  müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına  cevap verebilen geniş bir hizmet portföyüne sahiptir .

Türkiye  ve Dünya da yapacağınız seyahat organizasyonlarınız için tecrübeli ve uzman personel konusunda bize güvenebilirsiniz.

ilk günkü gibi hizmetimiz sizedir…

MİSYONUMUZ 

Turizm  hizmet sektöründe en son gelişen  teknolojileri kullanarak , yenilikçi ve yaratıcı adımlarla  ; müşterilerin tüm taleplerini özel uzmanlaşmış  , katma değerli hizmetler ile karşılayarak sektöre katkı sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Kurumlara yönelik sunulan profesyonel seyahat çözümleri konusunda Türkiye ‘ nin lider seyahat firmaları arasında  olmak  .