ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Burundi Genel Vizeleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Burundi / Burundi Genel Vizeleri

Burundi Genel Vizeleri

 

Tarafımıza Ulaştırılması Gereken  Genel  Burundi Vize Evrak Listesi:

 

 

1. Resmi işletmeler için: Hükümetten / şirketten bir mektup veya not fiili;

1.A/Turistler için: Otel rezervasyonlarının / belgelerinin kanıtı;

2. Vize talep dilekçesi (işveren tarafından, şirketin antetli kağıdına  İngilizce seyahat tarihlerini ve gidiş sebebini belirten, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)  

3. Pasaport (seyahat sonrası en az 6 ay geçerli) varsa eski pasaportlar. Pasaportta en az iki adet karşılıklı boş vize sayfası bulunması gerekmektedir.

4. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5 x 4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

5. Sarıhumma aşı sertifikasının bir kopyası;

6. Ön ödemeli, kendinden adresli, mühürlü, ekspres iade zarfı

7. Hotel ve Uçak rezervasyonları ( Acentemizden yaptırabilirsiniz )

8. Başvurunuz tarafımızdan yapılabilir.

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.