ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Turistik Vize - Şirket Sahipleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Amerika / Turistik Vize - Şirket Sahipleri

Turistik Vize - Şirket Sahipleri

 

 

Tarafımıza ulaştırılması gereken şirket sahipleri/ortakları-tüccar ve sanayiciler için Amerika Turistik Vize evrak listesi,

1. İngilizce Vize Talep Dilekçesi (Şirketin antetli kağıdına seyahat tarihleri belirterek, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)

2. Pasaport (Ülke seyahati sonrası en az 3 ay geçerli) ve var ise eski pasaportlar

3. 2 adet biyometrik fotoğraf  (güncel, 3,5x4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

4. Güncel şirket evrakları (orijinal faaliyet belgesi, sicil gazete, vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri),şirket evraklarının ingilizce olması gerekmektedır( Acentamız tarafımızdan tercumeye cevriltilebilinir)lütfen sorunuz.

5. SGK / Bağ-Kur hizmet dökümü (4A/ 4B)

6.  Banka güncel hesap defteri veya bankadan alınacak  hesap özeti (son 3 aylık, en az 5000 & 10.000 TL  bakiyeli, kaşe, imzalı ve bankanın imza sirküleri ile Şahıs bank hesap gerekli) 

7. Gelir belgeleri var  ise  (kira sözleşmesi, tapu, araç ruhsatı fotokopileri varsa)

8. Kimlik fotokopisi 

9. Seyahat Sigortası 30.000 eur kapsayan ( Acentamız dan yaptırabilirsiniz)

10.Hotel ve Uçak rezervasyonları  ( Acentamız dan yaptırabilirsiniz )

11.Başvuru sahibinin  başvuruya gelmesi şart dır (parmak izi alınıcak)

 

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.