ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Çad Genel Vizeleri Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Çad / Çad Genel Vizeleri

Çad Genel Vizeleri

 

Tarafımıza Ulaştırılması Gereken  Genel  Çad  Vize Evrak Listesi:

 

 

   1. Çad , dan  davetiyesi.

 2. Pasaport ( Seyahati sonrası en az 6 ay geçerli) ve var ise eski pasaportlar. Pasaportta en az iki adet karşılıklı boş vize sayfası bulunması gerekmektedir.

  3. 2 adet biyometrik fotoğraf (güncel, 3,5x4,5 cm ölçülerinde, beyaz fon arkalı)

  4. Vize talep dilekçesi (işveren tarafından, şirketin antetli kağıdına  İngilizce seyahat tarihlerini ve gidiş sebebini belirten, Konsolosluğa hitaben, kaşe ve imzalı)  

  5. Kimlik fotokopisi

  6. Seyahat Sigortası Tüm Dünya kapsayan( Acentemizden yaptırabilirsiniz)

         7. Hotel ve Uçak rezervasyonları ( Acentemizden yaptırabilirsiniz )

  8. Başvuru şahsen gelinmesi gerekli

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.