ANA SAYFA HAKKIMIZDA TÜM ÜLKELER SIKÇA SORULAN SORULAR HABERLER İLETİŞİM

Bulgaristan Turistik Vize Gerekli Bilgiler

ANA SAYFA / Bulgaristan / Bulgaristan Turistik Vize

Bulgaristan Turistik Vize

 

 

Tarafımıza Ulaştırılması Gereken, Bulgaristan Turistik Vize Evrak Listesi 

1-  Dilekçe ( seyehat tarihlerini belirten bir dilekçe)

2 - Pasaport (seyahat sonrası en az 3 ay geçerli olması gerekir)

3 - 2 adet Biometrik fotoğraf (güncel)

4 - Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (güncel, kaşe ve imzalı)

5 - Hotel Rezervasyonu ve Uçak rezervasyonu 

6 - Banka Hesap Özeti  (en az 4000 TL bakiyesi olan)

7- Kimlik kopyası

8- Seyahat sigortası( Acentemizden yaptırabilirsiniz)

LÜTFEN DİKKAT!

* Lütfen evraklarınızı hazırlamaya başlamadan önce sağ üst tarafta bulunan iletişim bilgilerini kullanıp size en yakın ofisimizi arayarak ya da iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

* Schengen vizesi alımında pasaportunuzda en son aldığınız schengen vizesinde VİS ibaresi olup olmadığını vize uzmanımıza belirtiniz.VİS ibaresi yok ise parmak izine gelmeniz gerekmektedir.

* Vize uzmanlarımız, yapmak istediğiniz seyahatin amacına uygun, güncel evrak listesi konusunda size bilgi maili gönderecektir.

* Vize başvurunuz esnasında ibraz etmeniz gereken Vize Başvuru Formu ve Vize Talep Dilekçesi gibi belgeler konusunda vize uzmanlarımızdan yardım isteyiniz.

* Seyahat amacınıza uygun vize başvuru evraklarını temin edip tarafımıza ulaştırınız.

* Vize uzmanlarımız vize başvurunuzu gerçekleştirip, gerekli durumlarda (Biyometri İşlemi gibi) randevunuzu alarak sizi bilgilendirecek ve işlemleriniz esnasında size eşlik edecektir.

* Seyahatinize ilişkin uçak bileti , otel ve diğer hizmetler gibi konularda lütfen seyahat uzmanlarımızdan destek talep ediniz.

* Vize başvuru süreciniz başından sonuna kadar uzmanlarımız tarafından takip edilip sonuç konusunda sizinle iletişim kurulacaktır.

* Vize başvurunuz tamamlandığında vize uzmanlarımız sizinle iletişim kurup evraklarınızı talep ettiğiniz şekilde (kargo, kurye ya da doğrudan) tarafınıza teslim edilmesini sağlayacaktır.

* Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.